İlkelerimiz...
Sitemize Hoş Geldiniz...
Kalite Politikamız ...
Misyon & Vizyon...
Biz Kimiz?...
Balımızın Kullanım Şekli...
Neden Çoruh Kaçkar Bal...
Gerçek Bal Kristalleşir Mi?...
Projelerimiz...
Kaçkarların Balı Neden Şifalı?...
Kur'an'da Arılar ve Bal...
Bal İle Tedavi Olun......
Gizlilik ve Güvenlik...
Teslimat & İade...
Hesap Numaralarımız...
Belgelerimiz...

Online Ziyaretçi
Bugün19 
Toplam102080414 

Doğanın mucizevi ve altın sıvısı balın faydaları yüzyıllardır bilinmektedir. Hemen her türlü hastalığa karşı güç ve şifa kaynağı olan balın değeri üretildiği çevre şartları ve bitki örtüsüne göre değişir. Bu nedenle yüzyıllardır bal ve şifa denince ilk akla gelen Doğu Karadeniz dağları saf, temiz ve doğal balın kaynağıdır.

Kaçkar Dağlarının zirveleri 3937 metrelik bir rakıma sahiptir. Kaçkar Dağları dünyada yetişen çiçek çeşidinin 2/3'ünü bünyesinde barındırmaktadır. Bilimsel araştırmalar neticesinde Kaçkar Dağlarının eteklerinde bulunan çiçek çeşitliliğinin yaklaşık 10.000 adet olduğu görülmüştür. Bölgenin havasını ve doğasını kirletecek kimyasalların bulunmaması sebebiyle de bala kaynaklık eden bitki ve çiçekler tamamen doğalığını korumaktadır.
Bal üretimi yaptığımız şirin Artvin'imiz biyolojik çeşitlilik ve doğal kaynak yönetimi projesi kapsamında Dünya Çevre Birliğince koruma altına alınmıştır. Balımızın kalitesini artırmak ve sizlere içeriği zengin ve şifalı natürel bal sunmak için; yeşilliğin her tonunu bünyesinde barındıran, Şirin Artvin'imizin Kaçkar Dağlarına bağlı değişik yaylalarına gezginci arıcılık yapmaktayız. Her yaylanın, çiçek çeşitliliği farklı olup, arılarımızı götürmüş olduğumuz yaylalarımızın ortalama yükseltisi 2.000 metre civarındadır.

Eşsiz ve el değmemiş bir doğada insan eli ve etkisinin asla ulaşamayacağı yerlerde oluşturulan balımız; dünyanın en çalışkan arısı olarak bilinen, uzun hortumu sayesinde derin çiçek nektarlarını toplayan ve uzak mesafelerden bal nektarını getiren Kafkas Arısı tarafından üretilmektedir.

Kaçkar Dağlarının eteklerinde ürettiğimiz eşsiz ve %100 doğal şifa kaynağı balımızı mutlaka tatmanızı öneririz. Balımızın kendine özgü tadı, rengi ve kokusu her bakımdan farklı olup, üretim aşamasında hiçbir katkı maddesi, koruyucu ya da ayrıştırma işlemi yapılmadan tamamen doğal haliyle Kaçkar Dağlarından sofanıza gelmektedir. Balımızın organikliğini korumak için, temel petek olarak kullandığımız bal mumunu dahi üretimini kendimiz yapmaktayız.

Tattığınızda bu farkı sizde keşfedeceksiniz.

Bu kadar zahmet, emek, ve titizlikle üretilerek sofralarınıza ulaştırılan doğal balımızın elbette değerini karşılayacak bir ücreti olmalıdır.

Damağınızda unutamayacağınız bir iz bırakacağını umuyorum. Şifa dileğiyle ….

Detay...

Email
Şifreniz
Yeni üyelik
Unutulan şifre
Aktivasyon Emaili

Kayıt bulunamadı

Ana Sayfam yap | Sık Kullanılanlara Ekle | İletişim

Çoruh Kaçkar Bal, Her türlü yapaylıktan uzak olup, KAÇKAR DAĞLARININ ETEKLERİNDE ürettiğimiz balımızın tamamı kendi emeğimizin ürünüdür.
Sağlığınız için %100 Doğal Şifa Kaynağı…